Blog

REZULTATE LA CONCURSUL DE LIMBA ENGLEZĂ "MATE"

IMPROMPTU SPEECH  VII-IX

crt

Numele şi prenumele elevului

Clasa

Numele şi prenumele profesorui coordonator

Nota

PREMIUL

1.

Capat Alexandru

VII

Ramona Gavriloaia

9

III

2.

Goanta Ana Maria

VII

Ramona Gavriloaia

9,50

I

3.

Ivan Claudia

VII

Ramona Gavriloaia

9

III

4.

Gavrilescu Narcis

IX

Florenţa Popa & Nona Andrei

9,75

I

Normal
0

false
false
false

MicrosoftInternetExplorer4

IMPROMPTU SPEECH

X-XII

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

Numele şi prenumele profesorului îndrumător

Nota

Premiul

1.

Berescu Laura Alice

X

Mariana Andone

10

I

2.

Hamad Al-Essa Nidal Ştefan

X

Mariana Andone

10

I

3.

Sârbu Diana

X

Mariana Andone

9.75

I

4.

Ciulina Tudor

X

Florenţa Popa & Oana Jugariu

10

I

5.

Irimia Dan

X

Florenţa Popa & Oana Jugariu

10

I

6.

Nedelcu Otilia

XI

Şteafana Balan & Nona Andrei

9

III

7.

Vasiliu Radu

XI

Şteafana Balan & Loredana Rusu

9

III

8.

Budau Daria

XI

Florenţa Popa & Nona Andrei

9

III

9.

Circo Raluca

XI

Florenţa Popa & Nona Andrei

9

III

10.

Jescu Denisa

XI

Florenţa Popa

9

III

11.

Roman Ana Maria

XI

Florenţa Popa

9.50

I

12.

Butnaru Alexandra

XII

Şteafana Balan & Teona Codreanu

9

III

13.

Dascalu Vladut

XII

Şteafana Balan & Teona Codreanu

10

I

14.

Duma Alexandru

XII

Şteafana Balan & Teona Codreanu

9.50

I

15.

Budau Marius

XII

Florenţa Popa

9.50

I

16.

Iacomi Madalina

XII

Florenţa Popa

10

I

17.

Matrache Tudor

XII

Florenţa Popa

10

I

18.

Pilat Florin

XII

Florenţa Popa

10

I

19.

Solomon Alice

XII

Florenţa Popa

10

I

20.

Toma Vladimir

XII

Florenţa Popa

10

I

Normal
0

false
false
false

MicrosoftInternetExplorer4

PREPARED SPEECH

VII-X

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

Numele şi prenumele profesorului îndrumător

Nota

1.

Cosniuc Monica

VII

Ramona Gavriloaia

9:75

2.

Grigore Radu

VII

Ramona Gavriloaia

9:15

3.

Munteanu Anca

VII

Ramona Gavriloaia

9:35

4.

Asandei Flavia

VIII

Ramona Gavriloaia

9:25

5.

Belli Cristina

VIII

Ramona Gavriloaia

9:25

6.

Dascalu Aida

VIII

Ramona Gavriloaia

9:00

7.

Poiana Laura

VIII

Ramona Gavriloaia

9:00

8.

Ciobotaru Stefana

IX

Florenţa Popa & Nona Andrei

9:75

9.

Hincu Madalin

IX

Florenţa Popa & Nona Andrei

9:75

10.

Macovei Alexandru

IX

Florenţa Popa & Nona Andrei

9:50

11.

Oprea Ioana

IX

Florenţa Popa & Nona Andrei

10

12.

Toma Stefania

X

Popa Florenta

10

Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Related Posts

Depunerea dosarelor de înscriere în clasa a IX-a

X