ELEVII CALIFICAȚI LA ETAPA NAȚIONALĂ A OLIMPIADELOR ȘCOLARE

TABEL NOMINAL CU ELEVII CALIFICAŢI LA OLIMPIADELE NAŢIONALE ŞCOLARE
AN ȘCOLAR 2018-2019
NR. Numele  elevului Clasa Disciplina Profesor coordonator
1 Ibănescu Alexia-Cristina VII A Limba română, secţiunea B              (Lectura ca abilitate de viaţă) Enea Daniela
2 Cătuneanu Marta VII A Limba engleză Jugariu Oana
3 Solomon Miruna IX C Limba engleză Jugariu Oana
4 Bortoș Alexia VIII B Limba franceza Marinescu Georgeta
5 Irimia Ştefan IX C Limba italiană Popa Dana Elena
6 Tancau Izabela X E Limba italiană Popa Dana Elena
7 Agache Andreea Ioana X C Limba rusă Sterpu Angela
8 Bitire Ioana Alexandra XI D Limba latină Ifrim Adrian
9 Pintilie Sebastian Romeo XI E Lingvistica Grintescu Ioan
Popa Dana Elena
10 Macor Maria VI Lingvistica Grintescu Ioan
Palade Jitaru Ramona
11 Bîrgu  Marina XI E Matematică-Concursul „Adolf Haimovici” Harasemciuc Daniela
12 Asandei Ana-Maria XI E Chimie Galeru Răducu
13 Nistor Melinda IX E Biologie Oiegar Emanuela
14 Oiegar Sergiu-Andrei X E Biologie Oiegar Emanuela
15 Pintilie Sebastian Romeo XI E Biologie Oiegar Emanuela
16 Enache Ştefania X E Biologie Oiegar Emanuela
17 Domoş Robert XI F Biologie Rizan Tatiana
18 Dumitru Vlad IX D Istorie Stroe Laurenţiu
19 Luncanu Iulia Karina XII C Istorie Mihăilă Oana
20 Măciucă Daria Elena XI E Geografie Măcincă Adriana
21 Pintilie Sebastian Romeo XI E Știinţele pământului Galeru Răducu
Măcincă Adriana
Oiegar Emanuela
Nechifor Anişoara
22 Pintilie Sebastian Romeo XI E Concursul internaţional NASA Colonii spaţiale Nechifor Anişoara
23 Toma Andrei Cătălin XII G Informatică Lazăr Ingrid
24 Cristea Codrin XI I Astronomie şi astrofizică Buhucianu Ovidiu
25 Pavelescu Maria IX E Religie ortodoxă Olteanu Loredana
26 Petrica Ana Maria VII B Religie romano- catolica Cojan Loredana
27 Tancau Bianca X F Religie romano-catolică Cojan Loredana
28 Tamaș Iuliana Bernadeta X D Religie romano-catolică Cojan Loredana
29 Stanca Dragoş Daniel X E ACADNET- calculatoare si retelistica Timofti Afrodita
Pătrăşcan Luminiţa
30 Văleanu Vlad XII B Tenis de masă Danţiş Ionuţ
31 Țurcanu Teodora VII B Echipa de volei gimnaziu fete- Olimpiada GIMNAZIILOR Tuduriu Ionela
Antălucă Maria VII B
Timeea Ungureanu VIII A
Tălmăcel Andreea VII A
Munteanu Smaranda VII A
Horvat Elisa VIII B
 Nistor Ioana VII B
 Ghinet Ioana VIII B
 Macor Ioana VIII B
Tuluş Ilinca VIII A
Postat în Concursuri școlare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

*

Activități
Log In
Autentificare